SOJUSZ LVL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-05-26 11:59:50

Krwawa_Mery

MIECZNIK

status 53460
1523081
Call me!
Skąd: Tu i tam... :)
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 18
Punktów :   

Dowcipy

Wiezie taksówkarz kobietę. Na zakończenie kursu okazuje się, że ta nie
ma kasy. Więc taksówkarz zawraca, jedzie za miasto na piękną, zieloną
łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawę.
- Ale proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze, proszę nic mi nie
robić, mam dzieci i męża... - mówi prawie płacząc kobieta.
- A ja 40 królików, rwij trawę! - odpowiada taksówkarz.



Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku.

Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:

- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata.

Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię. Na to jego żona:

- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.


Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my nie ma już innych.

Offline

 

#2 2009-05-27 13:33:14

fubar

HAEDUAN

Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 42
Punktów :   

Re: Dowcipy

Żona słyszy w łóżku od męża:
-kochanie zróbmy to na użąd skarbowy!
-a jak to jest?
-ty masz związane ręce a ja dopieram ci się do dupy:)

Offline

 

#3 2009-05-28 12:09:28

Krwawa_Mery

MIECZNIK

status 53460
1523081
Call me!
Skąd: Tu i tam... :)
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dowcipy

- Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz?
- A co ja na to poradzę.
- Ubieraj się i idź do sklepu.
- Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło.
- Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź.
Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić. Przy kasie stała zajebista laseczka. Stefan trochę z nią pogadał, pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli do niej. Poszli i troszkę pobalowali. Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00. Wyskakuje z łóżka i mówi do laski

- Masz mąkę?
- Mam.
- To przynieś szybko i posyp mi ręce.
Laska zdziwiona przynosi mąkę i posypuje ręce Stefana po czym on wybiega z domu. W domu Stefanowi drzwi otwiera żona.
- Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy kolację bez masła.
- Gdzie byłeś?
- Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu, z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Przy kasie stała zajebista laseczka, trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie zaprosiła do siebie a u niej trochę zabalowaliśmy. Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu. Zona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w głosie powiedziała:

- Pokaż ręce.
Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona:
- Pier****sz, Stefan, znowu byłeś na kręglach.

Ostatnio edytowany przez Krwawa_Mery (2009-05-28 12:10:20)


Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my nie ma już innych.

Offline

 

#4 2009-05-29 15:23:22

fubar

HAEDUAN

Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 42
Punktów :   

Re: Dowcipy

ida dwa koty przez pustynie, nagle po 3km jeden mówi:
Kuwa, stefan, nie ogarniam tej kuwety!

Offline

 

#5 2009-05-30 16:01:26

Krwawa_Mery

MIECZNIK

status 53460
1523081
Call me!
Skąd: Tu i tam... :)
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dowcipy

Dyrektor do pracownika:
- Panie, pan wszystko robi powoli - powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan szybko?
- Tak, szybko się męczę...


Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my nie ma już innych.

Offline

 

#6 2009-05-30 23:28:41

Megaherz

Gość

Re: Dowcipy

Młody ksiądz miał odprawić swoją pierwszą mszę, więc przed nią dla kurażu strzelił sobie setkę wódki. Przez całą mszę czuł się świetnie. Jednak, gdy wrócił do zakrystii znalazł list adresowany do niego. Treść była taka:
"Mój bracie! Słuchałem dzisiaj z zainteresowaniem Twojego kazania, ale mam do niego parę uwag: Otóż krzyż trzeba nazywać po imieniu, a nie to duże T. Nie wolno na Judasza mówić "ten skurwysyn". Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara. Jest 10 przykazań, a nie 12 i jest 12-tu apostołów a nie 10. Ci, co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu. Inicjatywa, aby wierni klaskali była imponująca ale tańczyć makarenę i robić "pociąg" to przesada. Opłatki są dla wiernych, a nie deser do wina. I pamiętaj, że msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut. A ten obok w "czerwonej sukni" to nie był tranwestyta, to byłem ja. Biskup.

 

#7 2009-06-02 12:01:28

ewutka

Administrator

9474354
Skąd: Walia
Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dowcipy

fubar napisał:

ida dwa koty przez pustynie, nagle po 3km jeden mówi:
Kuwa, stefan, nie ogarniam tej kuwety!

az sie poplaalam ze smiechu - krotkie ale mocne

Offline

 

#8 2009-06-06 10:11:34

fubar

HAEDUAN

Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 42
Punktów :   

Re: Dowcipy

czemu Jezus chodził po wodzie?
Co ma wisieć nie utonie:)


P.S. nie chcialem obrażać niczyich uczuć religijnych, potraktujmy w tym wypadku Jezusa jako postać historyczną a nie syna Bożego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.xiaolinsowdown550.pun.pl www.newholland.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.managerdmp.pun.pl